TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft

Stomme i gjutjärn. Sits och rygg i trä. Grönmålad. Längd 150 cm.

Bruksskick. Färgbortfall. Rostangrepp. Fläckar. Avslag och sprickor. Renoverad. Några skruvar saknas.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 maj 2018 15:56
2 000 SEK
8
4 maj 2018 15:56
1 900 SEK
4 maj 2018 15:56
1 800 SEK
8
4 maj 2018 15:56
1 700 SEK
3 maj 2018 22:27
1 600 SEK
3 maj 2018 22:27
1 500 SEK
2 maj 2018 14:27
1 400 SEK
30 apr 2018 18:19
1 300 SEK
30 apr 2018 18:19
1 200 SEK
30 apr 2018 18:19
1 200 SEK
29 apr 2018 14:05
1 000 SEK
28 apr 2018 9:11
600 SEK
28 apr 2018 8:41
450 SEK
27 apr 2018 16:42
400 SEK
27 apr 2018 8:14
350 SEK