TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft

Målade. Sitthöjd 38. Bredd 74. Djup 103. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 050
271
282
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
30 apr 2018 18:10
3 050 SEK
30 apr 2018 18:10
3 000 SEK
30 apr 2018 18:09
2 825 SEK
8
30 apr 2018 18:08
2 625 SEK
30 apr 2018 18:08
2 500 SEK
30 apr 2018 18:08
2 400 SEK
8
30 apr 2018 18:07
2 200 SEK
30 apr 2018 18:07
2 000 SEK
30 apr 2018 18:05
1 800 SEK
30 apr 2018 18:05
1 700 SEK
29 apr 2018 13:56
1 600 SEK
29 apr 2018 11:59
1 500 SEK
29 apr 2018 11:59
1 500 SEK
29 apr 2018 11:52
1 300 SEK
28 apr 2018 9:42
1 200 SEK
27 apr 2018 23:47
1 000 SEK
27 apr 2018 22:12
350 SEK
26 apr 2018 6:42
300 SEK