TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

Bemålade. Metallstomme med träribbor i sits och rygg. Sitthöjd ca 41.

Slitage och sprickor. Senare målning. Delvis renoverade och kompletterade. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 maj 2018 16:25
1 500 SEK
4 maj 2018 16:25
1 400 SEK
4 maj 2018 16:25
1 400 SEK
4 maj 2018 16:16
1 300 SEK
4 maj 2018 10:20
1 200 SEK
4 maj 2018 9:36
1 100 SEK
3 maj 2018 11:05
1 000 SEK
30 apr 2018 20:36
800 SEK
29 apr 2018 12:31
750 SEK
28 apr 2018 8:20
500 SEK