Folke Bensow

(Sverige, 1886-1971)
Folke Bensow
(Sverige, 1886-1971)

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Sneckan", Folke Bensow, Byarums Bruk, sent 1900-tal.

Målad. Gavlar av aluminium. Träribbor i sits. Märkt. Längd 112 cm, sitthöjd 45 cm.

Slitage. Smärre färgsprickor

Klubbat pris
5 700
503
525
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
11
30 apr 2018 18:12
5 700 SEK
13
30 apr 2018 18:12
5 500 SEK
13
30 apr 2018 18:10
5 000 SEK
11
30 apr 2018 18:10
4 800 SEK
11
30 apr 2018 18:06
4 700 SEK
13
30 apr 2018 18:06
4 500 SEK
13
30 apr 2018 18:02
4 200 SEK
11
30 apr 2018 18:02
4 000 SEK
11
30 apr 2018 14:43
3 800 SEK
13
30 apr 2018 14:43
3 600 SEK
11
30 apr 2018 14:43
3 500 SEK
13
30 apr 2018 13:39
3 300 SEK
11
30 apr 2018 13:39
3 100 SEK
11
30 apr 2018 12:27
3 050 SEK
12
30 apr 2018 12:22
2 850 SEK
11
30 apr 2018 12:22
2 700 SEK
11
30 apr 2018 7:11
2 500 SEK
10
28 apr 2018 11:21
2 300 SEK
9
28 apr 2018 11:20
2 100 SEK
10
28 apr 2018 11:20
2 000 SEK
9
28 apr 2018 11:19
1 900 SEK
10
28 apr 2018 11:19
1 800 SEK
9
28 apr 2018 8:36
1 700 SEK
8
27 apr 2018 22:43
1 500 SEK
27 apr 2018 20:20
1 000 SEK
27 apr 2018 17:02
650 SEK
25 apr 2018 9:03
600 SEK
24 apr 2018 19:51
500 SEK
24 apr 2018 9:11
400 SEK
23 apr 2018 15:37
350 SEK
23 apr 2018 14:09
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

402. Alex Katz, "Cane Garden Bay 2".
Utropspris
8 000 000 - 10 000 000 SEK
Budhistorik
5 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 000 SEK