TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 delar, 1900-talets första hälft

Målad metall.
Bordets diameter 96, höjd 70.
Två karmstolar, sitthöjd 43, bredd 47, djup 50, höjd 90.
Tre stolar, sitthöjd 42, bredd 40, djup 38, höjd 88.
Soffa, sitthöjd 42, bredd 117, djup 48, höjd 87 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Rostangrepp. Senare målning.

Klubbat pris
7 100
619
648
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
19 maj 2018 11:48
7 100 SEK
19 maj 2018 11:48
6 900 SEK
18 maj 2018 19:59
6 700 SEK
8
18 maj 2018 19:59
6 500 SEK
8
18 maj 2018 14:35
6 400 SEK
18 maj 2018 14:35
6 200 SEK
8
18 maj 2018 7:38
6 000 SEK
18 maj 2018 7:38
5 800 SEK
17 maj 2018 10:30
5 300 SEK
14 maj 2018 16:32
5 100 SEK
14 maj 2018 11:05
4 900 SEK
13 maj 2018 13:31
4 700 SEK
13 maj 2018 13:31
4 500 SEK
13 maj 2018 13:30
4 300 SEK
13 maj 2018 13:30
4 100 SEK
13 maj 2018 8:23
3 600 SEK
12 maj 2018 6:34
3 400 SEK
11 maj 2018 19:20
3 200 SEK
11 maj 2018 17:45
3 000 SEK
11 maj 2018 17:02
1 500 SEK