Madeleine Pyk – en samling F769

STAFFLI, 2 st, Mabef, Italien, 1980-tal.

Fanerade i bok. Höj- och sänkbart. Etikettmärkt resp brännmärkt. Höjd 78-173 cm

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
11 maj 2018 15:20
2 200 SEK
11 maj 2018 15:19
2 000 SEK
11 maj 2018 15:19
1 900 SEK
11 maj 2018 15:19
1 800 SEK
11 maj 2018 15:19
1 700 SEK
11 maj 2018 15:16
1 600 SEK
11 maj 2018 14:54
1 500 SEK
11 maj 2018 10:17
1 400 SEK
10 maj 2018 22:30
1 200 SEK
10 maj 2018 21:05
1 100 SEK
10 maj 2018 21:00
1 000 SEK
9 maj 2018 18:40
800 SEK
8 maj 2018 14:51
700 SEK
7 maj 2018 22:42
550 SEK
5 maj 2018 8:10
500 SEK
4 maj 2018 20:32
300 SEK