TRÄDGÅRDSBORD SAMT 4 STOLAR, troligen 1950-tal.

Målade metallstommar, bordet med glasskiva. Bordets längd 83, bredd 63, höjd 66 cm. Stolarnas sitthöjd ca 39-43, höjd ca 90 cm (vardera).

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 200
193
201
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 maj 2018 13:30
2 200 SEK
1 maj 2018 13:29
2 000 SEK
29 apr 2018 19:31
1 000 SEK
29 apr 2018 10:07
555 SEK
28 apr 2018 8:50
450 SEK
27 apr 2018 22:39
300 SEK