SALUTKANONER, två st, gjuitjärn, Stafsjö Bruk, 1900-tal.

På lavetter av trä. Längd ca 35 cm.

Normal slitage.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
10 maj 2018 13:54
2 700 SEK
10 maj 2018 13:54
2 500 SEK
10 maj 2018 13:54
2 400 SEK
10 maj 2018 13:54
2 200 SEK
10 maj 2018 13:54
2 000 SEK
10 maj 2018 13:54
1 900 SEK
10 maj 2018 13:54
1 800 SEK
10 maj 2018 13:54
1 700 SEK
10 maj 2018 13:54
1 600 SEK
10 maj 2018 0:20
1 500 SEK
9 maj 2018 22:36
1 500 SEK
9 maj 2018 17:19
1 300 SEK
5 maj 2018 19:25
1 200 SEK
5 maj 2018 17:42
1 100 SEK
5 maj 2018 17:42
1 100 SEK
4 maj 2018 13:47
1 000 SEK