TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.

Benställning av målat gjutjärn med genombruten dekor. Skiva av betong. På hjul. Längd 94, bredd 45, höjd 80 cm.

Slitage. Omarbetad. Ej ursprungligen sammanhörande delar. Nagg. Rostangrepp. Färgbortfall. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 400
123
128
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
3 maj 2018 20:25
1 400 SEK
8
3 maj 2018 20:25
1 300 SEK
3 maj 2018 20:25
1 200 SEK
8
3 maj 2018 20:25
1 100 SEK
3 maj 2018 15:27
1 000 SEK
8
2 maj 2018 20:50
950 SEK
1 maj 2018 11:21
900 SEK
1 maj 2018 11:21
851 SEK
30 apr 2018 19:20
850 SEK
30 apr 2018 19:20
800 SEK
30 apr 2018 7:06
750 SEK
29 apr 2018 20:41
700 SEK
29 apr 2018 16:27
650 SEK
28 apr 2018 15:42
600 SEK
28 apr 2018 10:20
550 SEK
28 apr 2018 10:20
500 SEK
28 apr 2018 10:20
450 SEK
28 apr 2018 9:47
400 SEK
27 apr 2018 21:46
350 SEK
27 apr 2018 9:44
300 SEK