FÖNSTERLUCKOR, ett par, Europa 1900-talets första hälft.

Tvådelade med kolonn, justerbara lameller. Längd ca 112, höjd ca 138 cm.

Färgbortfall. Slitage. Rostanlupna. Skador.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
9 maj 2018 9:22
1 600 SEK
2 maj 2018 19:51
1 500 SEK