FÖNSTERLUCKOR, ett par, Europa 1900-talets första hälft.

Tvådelade med kolonn, justerbara lameller. Längd ca 112, höjd ca 138 cm.

Färgbortfall. Slitage. Rostanlupen. Skador.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 maj 2018 20:04
1 500 SEK
10 maj 2018 20:04
1 000 SEK
4 maj 2018 17:30
300 SEK