PALLAR, 5 st allmoge 1900-tal bl.a dat 1956

Div storlek ocj tillverkning. Längd 37-55, höjd 27-35 cm.

Avnött. Skador. Fläckar. Slitage. Sprickor.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 maj 2018 15:30
1 300 SEK
5 maj 2018 15:30
1 200 SEK
5 maj 2018 13:59
1 100 SEK
2 maj 2018 15:51
1 000 SEK
30 apr 2018 12:45
550 SEK
28 apr 2018 9:44
500 SEK