PALLAR, 5 st, allmoge 1900-tal

Div. utföranden och storlekar. Längd 31-64 cm. Höjd 28-43 cm.

Slitage. Fläckar. Nagg. Skador. Avnött.

Klubbat pris
2 500
222
234
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 maj 2018 18:27
2 500 SEK
9
8 maj 2018 18:27
2 405 SEK
8 maj 2018 17:48
2 205 SEK
8
8 maj 2018 17:48
2 005 SEK
8 maj 2018 17:48
2 000 SEK
8
8 maj 2018 17:33
1 600 SEK
8 maj 2018 15:56
1 500 SEK
8 maj 2018 15:56
1 500 SEK
7 maj 2018 22:00
1 301 SEK
7 maj 2018 22:00
1 201 SEK
7 maj 2018 22:00
1 200 SEK
6 maj 2018 13:09
1 000 SEK
5 maj 2018 22:10
700 SEK
5 maj 2018 14:15
650 SEK
5 maj 2018 8:20
600 SEK
2 maj 2018 19:55
550 SEK
30 apr 2018 22:05
500 SEK
30 apr 2018 18:31
365 SEK