SOLUR, 1900-tal.

SOLUR, 1900-tal.

Gjuten fot i stenmassa med dekor av fiskar. Målad metall med siffror. Höjd 110 cm.

Slitage. Senare målning. Rostangrepp. Senare skruv. Lagningar.

Klubbat pris
2 200
193
201
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9 maj 2018 10:30
2 200 SEK
9 maj 2018 10:30
2 100 SEK
9 maj 2018 10:30
1 600 SEK
9 maj 2018 10:30
1 500 SEK
8 maj 2018 22:51
940 SEK
8 maj 2018 18:26
890 SEK
8 maj 2018 18:25
750 SEK
8 maj 2018 18:25
700 SEK
7 maj 2018 20:23
600 SEK
7 maj 2018 20:23
550 SEK
6 maj 2018 20:35
500 SEK
6 maj 2018 18:23
450 SEK
6 maj 2018 14:51
400 SEK
4 maj 2018 20:38
350 SEK
3 maj 2018 17:21
300 SEK