TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Scandinavian Design Jutlandia, 2000-tal.

Betsade. Fällbara. Märtka med plakett.

Bruksskick. Repor. Fläckar. Skav/mindre skador överst på ryggbrickorna.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10 maj 2018 22:47
1 300 SEK
10 maj 2018 22:47
1 200 SEK
10 maj 2018 18:55
1 150 SEK
10 maj 2018 18:54
1 050 SEK
10 maj 2018 18:54
1 005 SEK
10 maj 2018 10:57
955 SEK
9 maj 2018 7:58
905 SEK
9 maj 2018 7:58
900 SEK
7 maj 2018 8:37
855 SEK
7 maj 2018 8:37
805 SEK
5 maj 2018 19:10
450 SEK
5 maj 2018 13:11
400 SEK
4 maj 2018 13:14
350 SEK
3 maj 2018 1:05
300 SEK