FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets tredje kvartal.

Stommar av rotting. Storblommig klädsel medföljer.

Mindre skador.

Klubbat pris
2 010
191
218
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
5 maj 2018 9:10
2 010 SEK
5 maj 2018 9:10
1 910 SEK
5 maj 2018 9:10
1 810 SEK
5 maj 2018 9:10
1 710 SEK
4 maj 2018 20:19
1 610 SEK
4 maj 2018 20:19
1 510 SEK
28 apr 2018 17:51
950 SEK
28 apr 2018 17:51
900 SEK
27 apr 2018 22:48
850 SEK
27 apr 2018 22:48
800 SEK
27 apr 2018 22:48
658 SEK
27 apr 2018 22:48
608 SEK
27 apr 2018 22:47
550 SEK
27 apr 2018 22:47
500 SEK
27 apr 2018 9:23
300 SEK