SOLSTOLAR, ett par 1900-talets mitt

Av bok med textilsits.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
4 maj 2018 14:39
2 000 SEK
8
4 maj 2018 14:39
1 900 SEK
4 maj 2018 14:39
1 800 SEK
8
4 maj 2018 14:39
1 700 SEK
2 maj 2018 14:26
1 600 SEK
11
2 maj 2018 14:26
1 500 SEK
29 apr 2018 19:11
1 400 SEK
10
29 apr 2018 11:56
1 300 SEK
9
29 apr 2018 11:56
1 200 SEK
10
29 apr 2018 11:56
1 200 SEK
9
28 apr 2018 9:48
1 100 SEK
8
28 apr 2018 9:12
1 000 SEK
28 apr 2018 9:12
950 SEK
28 apr 2018 9:08
900 SEK
28 apr 2018 8:46
850 SEK
28 apr 2018 8:46
800 SEK
28 apr 2018 8:43
750 SEK
28 apr 2018 8:43
700 SEK
27 apr 2018 23:49
550 SEK
27 apr 2018 23:49
500 SEK
27 apr 2018 22:28
450 SEK
27 apr 2018 22:28
400 SEK
27 apr 2018 14:14
350 SEK
26 apr 2018 17:50
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703