VÄLEN/FLÖTEN, 7 st, glas, 1900-tal.

Färgat glas med nät runtom. Diameter ca 8- 20 cm.

Bruksskick. Skador på näten.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
21 maj 2018 17:43
1 000 SEK
20 maj 2018 22:14
950 SEK
20 maj 2018 22:12
900 SEK
20 maj 2018 22:12
900 SEK
20 maj 2018 19:20
850 SEK
20 maj 2018 19:20
800 SEK
15 maj 2018 19:11
700 SEK
15 maj 2018 19:11
650 SEK
15 maj 2018 18:11
600 SEK
14 maj 2018 19:40
550 SEK
14 maj 2018 19:40
500 SEK
14 maj 2018 19:40
500 SEK
14 maj 2018 19:40
450 SEK
14 maj 2018 19:40
400 SEK
14 maj 2018 18:20
350 SEK
14 maj 2018 10:04
300 SEK