VINSTÄLL, Form Sven Larsson, 1960/70-tal

Furu. För sex vinflaskor. Brännmärkt. Längd 32, djup 22, höjd 15 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
1 350
120
125
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
5 maj 2018 11:22
1 350 SEK
5 maj 2018 11:22
1 250 SEK
5 maj 2018 10:50
830 SEK
5 maj 2018 10:50
780 SEK
5 maj 2018 10:24
650 SEK
5 maj 2018 8:56
600 SEK
3 maj 2018 15:06
550 SEK
3 maj 2018 14:05
500 SEK
30 apr 2018 8:03
450 SEK
30 apr 2018 8:03
400 SEK
28 apr 2018 10:06
350 SEK
27 apr 2018 20:38
300 SEK