1049709

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.

Bambu och rotting. Sitthöjd ca 39 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bristningar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    105 EUR
    119 USD

    Budhistorik (16 bud)
    722 maj 2018 10:431100SEK
    6A22 maj 2018 10:431000SEK
    6A21 maj 2018 21:12960SEK