FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.

Rotting och bambu. Sitthöjd 41. Bredd 63. Djup 57. Höjd 81 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 400
124
130
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
7 maj 2018 19:16
1 400 SEK
7 maj 2018 16:56
1 300 SEK
6 maj 2018 15:08
1 200 SEK
6 maj 2018 15:08
1 200 SEK
4 maj 2018 16:49
1 100 SEK
4 maj 2018 16:49
1 000 SEK
4 maj 2018 16:49
1 000 SEK
4 maj 2018 16:49
900 SEK
4 maj 2018 16:49
850 SEK
3 maj 2018 21:33
800 SEK
3 maj 2018 21:19
750 SEK
3 maj 2018 21:19
720 SEK
3 maj 2018 21:18
560 SEK
3 maj 2018 21:18
510 SEK
3 maj 2018 21:18
400 SEK
3 maj 2018 21:18
350 SEK
1 maj 2018 9:28
300 SEK