TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, mestadels Melins, Anderstorp, 1900-talets slut.

Vitmålad aluminium med dekor av ormbunkar. Soffa, längd 147 cm, ett par fåtöljer samt bord, diameter 75 cm, höjd 72 cm. Bordet ej märkt Melins.

Bruksskick. Skadade, sitsar saknas. Färgbortfall. Rostangrepp. Fläckar.

Klubbat pris
6 050
527
552
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
13 maj 2018 19:34
6 050 SEK
8
13 maj 2018 19:34
5 850 SEK
8
13 maj 2018 19:33
5 700 SEK
13 maj 2018 19:00
5 500 SEK
13 maj 2018 19:00
5 333 SEK
13 maj 2018 18:32
5 055 SEK
13 maj 2018 18:32
5 000 SEK
13 maj 2018 18:31
4 244 SEK
13 maj 2018 18:31
4 044 SEK
13 maj 2018 10:30
3 800 SEK
13 maj 2018 10:30
3 600 SEK
13 maj 2018 2:13
3 400 SEK
8 maj 2018 8:42
3 200 SEK
8 maj 2018 8:42
3 000 SEK
8 maj 2018 8:42
3 000 SEK
8 maj 2018 8:41
2 800 SEK
8 maj 2018 8:41
2 600 SEK
7 maj 2018 9:58
2 400 SEK
6 maj 2018 0:37
2 200 SEK
5 maj 2018 19:19
2 000 SEK
5 maj 2018 15:33
1 000 SEK
4 maj 2018 19:50
300 SEK