TORBJØRN AFDAL, bänk, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, Norge, 1900-talets andra hälft

Ek. Upphöjda kanter på långsidorna. Etikettmärkt. Längd 235 cm, bredd 37 cm, höjd 34 cm.

Bruksskick. Fläckar. Mindre avslag.

Klubbat pris
5 000
436
456
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 maj 2018 14:22
5 000 SEK
13 maj 2018 14:22
4 999 SEK
13 maj 2018 14:22
4 800 SEK
13 maj 2018 14:22
4 600 SEK
13 maj 2018 13:25
4 400 SEK
13 maj 2018 13:25
4 200 SEK
11 maj 2018 20:28
4 000 SEK
5 maj 2018 14:30
1 000 SEK
5 maj 2018 10:03
500 SEK
5 maj 2018 4:56
300 SEK