TRÄDGÅRDSSKULPTUR patinerad metall, 1900-tal

Höjd ca 86 cm

Slitage. Märken. Hål.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
7 maj 2018 16:38
3 800 SEK
10
7 maj 2018 16:37
3 600 SEK
9
7 maj 2018 16:37
3 450 SEK
9
7 maj 2018 16:36
3 400 SEK
8
7 maj 2018 16:21
3 200 SEK
7 maj 2018 16:21
3 000 SEK
7 maj 2018 15:40
2 800 SEK
7 maj 2018 8:25
2 600 SEK
7 maj 2018 8:25
2 455 SEK
5 maj 2018 18:52
2 400 SEK
5 maj 2018 16:27
2 200 SEK
5 maj 2018 16:27
2 000 SEK
5 maj 2018 16:27
2 000 SEK
5 maj 2018 16:26
1 800 SEK
5 maj 2018 16:26
1 700 SEK
3 maj 2018 17:07
1 600 SEK
3 maj 2018 17:07
1 500 SEK
2 maj 2018 8:56
1 210 SEK
2 maj 2018 6:32
1 110 SEK
1 maj 2018 20:26
1 010 SEK
1 maj 2018 20:26
1 000 SEK
1 maj 2018 20:26
750 SEK
1 maj 2018 20:26
700 SEK
1 maj 2018 17:57
500 SEK
1 maj 2018 17:57
450 SEK
1 maj 2018 17:57
400 SEK
1 maj 2018 17:57
350 SEK
30 apr 2018 16:19
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13