TRÄDGÅRDSURNA, cement 1900-tal

Höjd ca 40, diameter ca 45 cm

Slitage. Fläckar. Märken. Nagg.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 maj 2018 18:33
800 SEK
8 maj 2018 18:32
750 SEK
8 maj 2018 18:32
700 SEK
8 maj 2018 18:32
651 SEK
6 maj 2018 23:22
601 SEK
6 maj 2018 13:38
551 SEK
5 maj 2018 17:56
501 SEK
5 maj 2018 17:56
500 SEK
3 maj 2018 17:08
400 SEK
2 maj 2018 6:26
350 SEK
30 apr 2018 17:11
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13