FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.

FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.

Grön- och bruntonat glas med flätat snöre. Diameter ca 12 - 14 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 maj 2018 20:39
2 200 SEK
8
21 maj 2018 20:39
2 000 SEK
21 maj 2018 20:38
1 900 SEK
8
21 maj 2018 20:38
1 800 SEK
21 maj 2018 20:37
1 700 SEK
8
21 maj 2018 20:37
1 600 SEK
16 maj 2018 18:02
1 500 SEK
16 maj 2018 16:02
1 400 SEK
15 maj 2018 23:32
850 SEK
15 maj 2018 18:10
800 SEK
14 maj 2018 18:23
692 SEK
14 maj 2018 18:23
642 SEK
14 maj 2018 1:09
550 SEK
14 maj 2018 1:09
500 SEK
13 maj 2018 10:06
400 SEK
12 maj 2018 12:04
350 SEK
11 maj 2018 16:52
300 SEK