DÄCKSTOL, 1900-tal

DÄCKSTOL, 1900-tal

bemålat trä, sitthöjd ca 29 cm, bredd 57 cm, total höjd ca 83 cm. Fällbar.

Färgbortfall. Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
300
29
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
12 maj 2018 18:27
300 SEK