KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av rotting och bambu. Sitthöjd 37 cm.

Märken. Repor. Repor. Slitage.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
13 maj 2018 10:55
1 100 SEK
13 maj 2018 10:55
1 000 SEK
13 maj 2018 10:55
950 SEK
12 maj 2018 20:17
900 SEK
10 maj 2018 21:15
850 SEK
10 maj 2018 17:31
800 SEK
9 maj 2018 12:53
750 SEK
9 maj 2018 12:53
733 SEK
9 maj 2018 12:53
700 SEK
9 maj 2018 12:53
650 SEK
9 maj 2018 12:52
600 SEK
9 maj 2018 12:52
550 SEK
6 maj 2018 20:36
500 SEK
6 maj 2018 20:36
450 SEK
6 maj 2018 11:50
400 SEK
5 maj 2018 20:45
350 SEK
5 maj 2018 18:01
300 SEK