TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft.

Vitmålad gjuten metall med genombruten bladdekor, målade träribbor i sitsen. Längd 138, höjd 90 cm. Sitthöjd c:a 43 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, något ärgad metall. Träsitsen med smärre torksprickor.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 maj 2018 17:19
1 100 SEK
7 maj 2018 17:19
1 000 SEK
7 maj 2018 9:59
850 SEK
7 maj 2018 9:59
800 SEK
7 maj 2018 6:45
650 SEK
7 maj 2018 6:45
600 SEK
7 maj 2018 6:44
550 SEK
7 maj 2018 6:44
500 SEK
6 maj 2018 19:53
350 SEK
4 maj 2018 23:12
300 SEK