TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackerad ek. Bord längd 118, bredd 80, höjd 71 cm.

Slitage, smärre torksprickor och skador.

Klubbat pris
2 500
222
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
20 maj 2018 10:08
2 500 SEK
20 maj 2018 10:08
2 300 SEK
20 maj 2018 0:28
2 200 SEK
20 maj 2018 0:25
2 000 SEK
20 maj 2018 0:25
2 000 SEK
17 maj 2018 22:25
1 500 SEK
17 maj 2018 22:25
1 400 SEK
16 maj 2018 7:50
1 000 SEK
15 maj 2018 9:19
1 000 SEK
15 maj 2018 7:50
750 SEK
14 maj 2018 22:31
700 SEK
14 maj 2018 22:31
650 SEK
14 maj 2018 22:31
600 SEK
14 maj 2018 9:59
500 SEK
14 maj 2018 9:59
450 SEK
12 maj 2018 20:43
400 SEK
12 maj 2018 20:34
350 SEK
11 maj 2018 20:31
300 SEK