1051680

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackerad ek. Bord längd 118, bredd 80, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Slitage, smärre torksprickor och skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    238 EUR
    268 USD

    Budhistorik (18 bud)
    120 maj 2018 10:082500SEK
    5A20 maj 2018 10:082300SEK
    520 maj 2018 0:282200SEK