1051680

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG

3 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackerad ek. Bord längd 118, bredd 80, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Slitage, smärre torksprickor och skador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    238 EUR
    278 USD

    Budhistorik (18 bud)
    120 maj 10:082500SEK
    5A20 maj 10:082300SEK
    520 maj 00:282200SEK