TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st snarlika, 1900-talets andra hälft.

Metallstomme med sits, rygg och karmar av brunbetsat trä. "Vippbara". Sitthöjd c:a 41 cm, total höjd c:a 78-82 cm.

Bruksslitage, smärre rost och fläckar. En med fler ribbor i ryggen.

Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 maj 2018 20:25
2 800 SEK
13 maj 2018 20:25
2 600 SEK
13 maj 2018 20:25
2 400 SEK
13 maj 2018 20:25
2 200 SEK
13 maj 2018 20:24
1 900 SEK
13 maj 2018 20:24
1 800 SEK
13 maj 2018 0:40
1 300 SEK
13 maj 2018 0:40
1 200 SEK
8 maj 2018 13:15
1 100 SEK
8 maj 2018 13:15
1 000 SEK
7 maj 2018 19:05
800 SEK
7 maj 2018 19:05
750 SEK
7 maj 2018 5:30
605 SEK
7 maj 2018 5:30
555 SEK
5 maj 2018 20:50
300 SEK