BLOMBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Målat. Skuren dekor. Insats av plåt. På hjultrissor. Längd 120, bredd 29, höjd 70 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre färgbortfall. Hjul med skador. Anlupen metall.

Klubbat pris
1 620
141
148
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
15 maj 2018 18:59
1 620 SEK
8
15 maj 2018 18:59
1 520 SEK
15 maj 2018 18:40
1 301 SEK
15 maj 2018 18:40
1 201 SEK
15 maj 2018 18:04
1 101 SEK
15 maj 2018 18:04
1 001 SEK
15 maj 2018 18:04
901 SEK
15 maj 2018 18:04
851 SEK
15 maj 2018 16:33
801 SEK
15 maj 2018 16:33
751 SEK
15 maj 2018 16:31
700 SEK
15 maj 2018 7:29
650 SEK
11 maj 2018 20:08
600 SEK
10 maj 2018 0:27
550 SEK
10 maj 2018 0:27
500 SEK
10 maj 2018 0:27
455 SEK
9 maj 2018 22:08
405 SEK
9 maj 2018 22:08
355 SEK
7 maj 2018 21:19
300 SEK