1051951

KORGSTOL 1900-talets andra hälft.

Rotting, sitthöjd ca 39, total höjd ca 142 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    238 EUR
    268 USD

    Budhistorik (22 bud)
    8A20 maj 2018 18:362500SEK
    920 maj 2018 18:362400SEK
    820 maj 2018 18:112200SEK