1051951

KORGSTOL 1900-talets andra hälft.

Rotting, sitthöjd ca 39, total höjd ca 142 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    243 EUR
    276 USD

    Budhistorik (22 bud)
    8A20 maj 18:362500SEK
    920 maj 18:362400SEK
    820 maj 18:112200SEK