TRÄDGÅDSURNOR, ett par, 1900-talets början

Gjutjärn. Diameter inkl hänklar 48 cm, höjd 29 cm

Slitage. Rostangrepp. Märken.

Klubbat pris
5 000
436
456
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
15 maj 2018 18:39
5 000 SEK
9
15 maj 2018 18:39
4 800 SEK
15 maj 2018 18:38
4 600 SEK
9
15 maj 2018 18:38
4 400 SEK
14 maj 2018 23:11
4 200 SEK
8
14 maj 2018 22:22
4 000 SEK
14 maj 2018 22:22
3 800 SEK
8
14 maj 2018 22:22
3 600 SEK
12 maj 2018 20:12
3 400 SEK
12 maj 2018 20:12
3 200 SEK
12 maj 2018 17:27
3 000 SEK
11 maj 2018 17:35
1 500 SEK
10 maj 2018 17:26
750 SEK
10 maj 2018 2:06
700 SEK
7 maj 2018 20:04
500 SEK
7 maj 2018 18:51
300 SEK