TRÄDGÅDSURNOR, ett par, 1900-talets början.

Gjutjärn. med hänklar. Diameter 38, höjd 34 cm

Slitage. Rostangrepp. Märken.

Klubbat pris
3 900
340
356
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
15 maj 2018 18:40
3 900 SEK
8
15 maj 2018 18:40
3 750 SEK
8
15 maj 2018 18:39
3 700 SEK
9
15 maj 2018 18:39
3 500 SEK
9
15 maj 2018 18:28
3 350 SEK
8
15 maj 2018 18:06
3 150 SEK
15 maj 2018 11:07
2 950 SEK
14 maj 2018 23:35
2 450 SEK
14 maj 2018 20:40
2 250 SEK
8 maj 2018 15:46
2 000 SEK
8 maj 2018 8:04
600 SEK
7 maj 2018 23:00
450 SEK
7 maj 2018 22:19
400 SEK
7 maj 2018 21:06
300 SEK