Madeleine Pyk – en samling F769

GUNGSTOL, 1900-talets första hälft.

Rotting och bambu med medar i trä. Total längd 120, bredd 61, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
900
85
98
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 maj 2018 20:16
900 SEK
12 maj 2018 15:19
850 SEK
11 maj 2018 15:42
800 SEK
11 maj 2018 15:42
750 SEK
6 maj 2018 10:21
650 SEK
6 maj 2018 10:21
600 SEK
6 maj 2018 10:21
600 SEK
5 maj 2018 23:23
550 SEK
5 maj 2018 23:23
500 SEK
5 maj 2018 23:23
450 SEK
5 maj 2018 23:23
400 SEK
5 maj 2018 20:44
350 SEK
5 maj 2018 8:43
300 SEK