SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt

Stomme i furu. Sits i randig textil. Fällbara. Sitthöjd 36 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
2 350
205
214
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
13 maj 2018 16:50
2 350 SEK
13 maj 2018 16:38
2 150 SEK
10
13 maj 2018 16:38
2 000 SEK
10
13 maj 2018 16:33
1 850 SEK
9
13 maj 2018 16:32
1 800 SEK
9
13 maj 2018 8:30
1 750 SEK
8
13 maj 2018 8:30
1 650 SEK
8
11 maj 2018 9:31
1 600 SEK
10 maj 2018 22:05
1 500 SEK
10 maj 2018 16:40
1 400 SEK
10 maj 2018 16:40
1 400 SEK
10 maj 2018 16:24
1 300 SEK
10 maj 2018 16:23
1 200 SEK
10 maj 2018 16:23
1 200 SEK
8 maj 2018 20:48
1 100 SEK
8 maj 2018 20:48
1 000 SEK
8 maj 2018 10:01
900 SEK
8 maj 2018 10:01
850 SEK
7 maj 2018 6:41
650 SEK
7 maj 2018 6:41
600 SEK
7 maj 2018 6:41
550 SEK
7 maj 2018 6:41
500 SEK
4 maj 2018 23:15
350 SEK
4 maj 2018 19:00
300 SEK