GRINDAR, ett par, 1900-talets början.

Grönmålad furu. Beslag av smidesjärn. Vardera längd 101, höjd 113 cm.

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Torrsprickor. Skador.

Klubbat pris
4 400
386
401
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
10
30 maj 2018 15:41
4 400 SEK
30 maj 2018 15:41
4 200 SEK
10
30 maj 2018 15:37
4 000 SEK
30 maj 2018 15:36
3 800 SEK
30 maj 2018 15:36
3 600 SEK
10
30 maj 2018 15:36
3 500 SEK
10
30 maj 2018 15:35
3 400 SEK
30 maj 2018 15:35
3 200 SEK
10
30 maj 2018 15:35
3 000 SEK
30 maj 2018 15:33
2 700 SEK
10
30 maj 2018 13:57
2 500 SEK
30 maj 2018 13:57
2 400 SEK
10
30 maj 2018 11:34
2 200 SEK
30 maj 2018 10:37
2 110 SEK
30 maj 2018 10:36
2 000 SEK
10
30 maj 2018 10:36
1 900 SEK
30 maj 2018 10:36
1 800 SEK
9
28 maj 2018 19:59
1 700 SEK
9
28 maj 2018 18:04
1 400 SEK
25 maj 2018 22:59
1 300 SEK
8
25 maj 2018 22:59
1 200 SEK
25 maj 2018 20:46
800 SEK
25 maj 2018 20:46
750 SEK
25 maj 2018 14:05
700 SEK
25 maj 2018 5:16
650 SEK
24 maj 2018 11:57
600 SEK
24 maj 2018 11:57
550 SEK
24 maj 2018 11:57
550 SEK
24 maj 2018 11:57
500 SEK
24 maj 2018 11:57
450 SEK
23 maj 2018 21:26
400 SEK
23 maj 2018 21:05
350 SEK
23 maj 2018 19:40
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14