1052820

TRÄDGÅRDSSTOL, 1900-talets andra hälft.

Böjträ och rotting. Genombruten dekor. Sitthöjd ca 38 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Bristningar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Christian Olsén

    Christian Olsén
    Chef inlämning Västberga

    christian.olsen@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (14 bud)
    216 maj 2018 15:51850SEK
    5A16 maj 2018 15:21800SEK
    216 maj 2018 15:21800SEK