TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Böjträ och rotting. Genombruten dekor. Sitthöjd ca 38 cm. Soffans längd 123 cm. Bordets diameter 63, höjd 58 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Bristningar.

Klubbat pris
1 401
122
128
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
15 maj 2018 12:45
1 401 SEK
14 maj 2018 20:54
1 301 SEK
14 maj 2018 20:54
1 201 SEK
14 maj 2018 20:54
1 201 SEK
14 maj 2018 13:17
1 101 SEK
13 maj 2018 21:12
1 001 SEK
13 maj 2018 21:12
1 000 SEK
13 maj 2018 21:12
950 SEK
13 maj 2018 21:11
900 SEK
13 maj 2018 21:11
850 SEK
13 maj 2018 16:52
800 SEK
12 maj 2018 21:28
500 SEK
10 maj 2018 14:21
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57