TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, samt BORD, Riab, 1900-talets andra hälft,

Lackerad aluminium. Träribbor i sits. Genombruten rygg med av ormbunkar. Sitthöjd ca 41 cm. Stolar bredd ca 72 cm. Bord diameter ca 65 cm, höjd 70 cm.

Ställvis omfattande slitage. Slitage. Färgbortfall. En ribba i sits saknas.

Klubbat pris
4 400
417
478
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
15 maj 2018 15:02
4 400 SEK
15 maj 2018 15:02
4 200 SEK
13 maj 2018 2:14
3 800 SEK
12 maj 2018 15:28
3 600 SEK
12 maj 2018 15:28
3 400 SEK
12 maj 2018 15:28
3 200 SEK
12 maj 2018 15:28
3 000 SEK
12 maj 2018 15:28
2 800 SEK
12 maj 2018 15:28
2 600 SEK
12 maj 2018 15:27
2 200 SEK
12 maj 2018 15:27
2 000 SEK
12 maj 2018 10:24
1 100 SEK
12 maj 2018 8:59
1 000 SEK
10 maj 2018 21:08
800 SEK
9 maj 2018 22:48
700 SEK
9 maj 2018 10:50
450 SEK