Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSSOFFA, Riab, 1900-talets andra hälft,

Lackerad aluminium. Träribbor i sits. Genombruten rygg med av ormbunkar. Längd ca 142 cm, sitthöjd ca 41 cm.

Torrsprickor. Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
4 600
437
502
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
17 maj 2018 17:51
4 600 SEK
17 maj 2018 17:50
4 400 SEK
17 maj 2018 17:50
4 300 SEK
17 maj 2018 17:48
4 100 SEK
17 maj 2018 17:48
4 000 SEK
17 maj 2018 17:47
3 700 SEK
17 maj 2018 17:47
3 500 SEK
16 maj 2018 18:40
3 200 SEK
16 maj 2018 18:28
3 000 SEK
15 maj 2018 11:21
2 800 SEK
13 maj 2018 15:03
2 600 SEK
13 maj 2018 10:31
2 400 SEK
13 maj 2018 10:31
2 200 SEK
13 maj 2018 10:31
2 200 SEK
12 maj 2018 14:27
2 000 SEK
12 maj 2018 12:08
1 900 SEK
12 maj 2018 12:00
1 800 SEK
12 maj 2018 12:00
1 800 SEK
12 maj 2018 11:55
1 700 SEK
12 maj 2018 11:55
1 600 SEK
12 maj 2018 11:54
1 500 SEK
12 maj 2018 11:54
1 400 SEK
12 maj 2018 11:54
1 300 SEK
12 maj 2018 11:54
1 200 SEK
11 maj 2018 20:29
1 100 SEK
11 maj 2018 15:24
1 000 SEK
11 maj 2018 15:24
950 SEK
11 maj 2018 15:24
900 SEK
11 maj 2018 15:24
850 SEK
10 maj 2018 7:36
800 SEK
9 maj 2018 22:38
300 SEK