1053014

SIGNE PERSSON-MELIN, gallerskål, stengods, signerad och daterad -96.

Beige glasyr, genombruten dekor. Oval form. Längd 24, höjd 16 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    6 400
    624 EUR
    711 USD

    Budhistorik (30 bud)
    9A20 maj 2018 21:026400SEK
    1020 maj 2018 21:026300SEK
    920 maj 2018 21:016100SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes