1053014
Signe Persson-Melin
(Född 1925)
Signe persson-melin, gallerskål, stengods, signerad och daterad -96.

SIGNE PERSSON-MELIN, gallerskål, stengods, signerad och daterad -96.

Beige glasyr, genombruten dekor. Oval form. Längd 24, höjd 16 cm.

Obetydligt slitage.

Slutpris
6 400
613
685
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
20 maj 2018 21:02
6 400 SEK
10
20 maj 2018 21:02
6 300 SEK
9
20 maj 2018 21:01
6 100 SEK
10
20 maj 2018 21:01
5 900 SEK
9
20 maj 2018 21:00
5 700 SEK