1053014

SIGNE PERSSON-MELIN, gallerskål, stengods, signerad och daterad -96.

Beige glasyr, genombruten dekor. Oval form. Längd 24, höjd 16 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    6 400
    623 EUR
    708 USD

    Budhistorik (30 bud)
    9A20 maj 21:026400SEK
    1020 maj 21:026300SEK
    920 maj 21:016100SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes