1053584

TRÄDGÅRDSSOFFA,, 1900-talets mitt.

Grönmålat trä. Hopfällbar. Sitthöjd 46. Bredd 140. Djup 57. Höjd 80 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Något ostadig.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    153 EUR
    172 USD

    Budhistorik (13 bud)
    318 maj 2018 22:091600SEK
    5A18 maj 2018 21:551500SEK
    618 maj 2018 21:551400SEK