STAFFLI, Wilhelm Becker AB, Stockholm, 1900-tal.

Ek. Brickmärkt. Längd 63 cm, bredd 67 cm, höjd 182 cm.

Bruksskick. Sprickor och skador (övre mittdelen helt av). Lagningar och fläckar.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 maj 2018 18:13
950 SEK
24 maj 2018 18:13
900 SEK
24 maj 2018 18:13
850 SEK
24 maj 2018 18:13
800 SEK
24 maj 2018 18:12
750 SEK
24 maj 2018 18:12
700 SEK
24 maj 2018 18:12
650 SEK
24 maj 2018 18:12
600 SEK
23 maj 2018 16:25
500 SEK
22 maj 2018 20:20
450 SEK
22 maj 2018 20:20
400 SEK
22 maj 2018 20:20
400 SEK
21 maj 2018 20:13
350 SEK
16 maj 2018 14:30
300 SEK