1053806

STAFFLI, 1900-tal.

Ek. Längd 61 cm, bredd 68 cm, höjd 180 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick med färgspill och fläckar. Rostangrepp på beslag och märken skav i kanterna.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    352 EUR
    397 USD

    Budhistorik (28 bud)
    722 maj 2018 22:393700SEK
    8A22 maj 2018 22:393500SEK
    822 maj 2018 22:363200SEK