STAFFLI, 1900-tal.

STAFFLI, 1900-tal.

Ek. Längd 61 cm, bredd 68 cm, höjd 180 cm.

Bruksskick med färgspill och fläckar. Rostangrepp på beslag och märken skav i kanterna.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
22 maj 2018 22:39
3 700 SEK
8
22 maj 2018 22:39
3 500 SEK
8
22 maj 2018 22:36
3 200 SEK
22 maj 2018 22:36
3 000 SEK
8
22 maj 2018 22:36
2 900 SEK
22 maj 2018 22:36
2 700 SEK
22 maj 2018 22:36
2 500 SEK
22 maj 2018 21:46
2 000 SEK
22 maj 2018 21:46
1 900 SEK
22 maj 2018 21:11
1 800 SEK
22 maj 2018 17:27
1 700 SEK
22 maj 2018 17:27
1 600 SEK
22 maj 2018 17:27
1 500 SEK
22 maj 2018 17:26
1 400 SEK
22 maj 2018 17:26
1 300 SEK
22 maj 2018 17:26
1 200 SEK
22 maj 2018 17:26
1 100 SEK
22 maj 2018 17:26
1 000 SEK
22 maj 2018 17:26
950 SEK
20 maj 2018 7:51
900 SEK
20 maj 2018 7:51
850 SEK
19 maj 2018 9:09
550 SEK
19 maj 2018 9:08
500 SEK
19 maj 2018 9:08
500 SEK
16 maj 2018 21:58
450 SEK
16 maj 2018 21:58
400 SEK
14 maj 2018 20:57
350 SEK
14 maj 2018 13:47
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

45. Patek Philippe, Golden Ellipse, "Sigma Dial", ca 1977.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK