STAFFLI, 1900-tal.

STAFFLI, 1900-tal.

Ek. Längd 61 cm, bredd 68 cm, höjd 180 cm.

Bruksskick med färgspill och fläckar. Rostangrepp på beslag och märken skav i kanterna.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
22 maj 2018 22:39
3 700 SEK
8
22 maj 2018 22:39
3 500 SEK
8
22 maj 2018 22:36
3 200 SEK
22 maj 2018 22:36
3 000 SEK
8
22 maj 2018 22:36
2 900 SEK
22 maj 2018 22:36
2 700 SEK
22 maj 2018 22:36
2 500 SEK
22 maj 2018 21:46
2 000 SEK
22 maj 2018 21:46
1 900 SEK
22 maj 2018 21:11
1 800 SEK
22 maj 2018 17:27
1 700 SEK
22 maj 2018 17:27
1 600 SEK
22 maj 2018 17:27
1 500 SEK
22 maj 2018 17:26
1 400 SEK
22 maj 2018 17:26
1 300 SEK
22 maj 2018 17:26
1 200 SEK
22 maj 2018 17:26
1 100 SEK
22 maj 2018 17:26
1 000 SEK
22 maj 2018 17:26
950 SEK
20 maj 2018 7:51
900 SEK
20 maj 2018 7:51
850 SEK
19 maj 2018 9:09
550 SEK
19 maj 2018 9:08
500 SEK
19 maj 2018 9:08
500 SEK
16 maj 2018 21:58
450 SEK
16 maj 2018 21:58
400 SEK
14 maj 2018 20:57
350 SEK
14 maj 2018 13:47
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

6. Gaetano Pesce, fåtölj med fotpall, "La Mamma", modell UP5 och UP6 ur 2000-serien, B&B Italia, Italien.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK