1053806

STAFFLI, 1900-tal.

Ek. Längd 61 cm, bredd 68 cm, höjd 180 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick med färgspill och fläckar. Rostangrepp på beslag och märken skav i kanterna.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Malin Jigfelt

    Göteborg

    Malin Jigfelt

    malin.jigfelt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    362 EUR
    412 USD

    Budhistorik (28 bud)
    722 maj 22:393700SEK
    8A22 maj 22:393500SEK
    822 maj 22:363200SEK