1053806
STAFFLI, 1900-tal.

Ek. Längd 61 cm, bredd 68 cm, höjd 180 cm.

Bruksskick med färgspill och fläckar. Rostangrepp på beslag och märken skav i kanterna.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
344
384
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
22 maj 2018 22:39
3 700 SEK
8
22 maj 2018 22:39
3 500 SEK
8
22 maj 2018 22:36
3 200 SEK
22 maj 2018 22:36
3 000 SEK
8
22 maj 2018 22:36
2 900 SEK