TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar.

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar.

Soffa, fåtölj och bord. Bambu och rotting. Soffans längd 116, höjd 80 cm.
Bordets längd 92, bredd 55, höjd 54 cm.

Bruksslitage, smärre skador på rottingen. Något blekt.

Klubbat pris
2 000
175
182
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
27 maj 2018 14:58
2 000 SEK
27 maj 2018 14:58
1 900 SEK
27 maj 2018 14:57
1 800 SEK
27 maj 2018 14:57
1 700 SEK
27 maj 2018 14:56
1 600 SEK
27 maj 2018 14:56
1 500 SEK
27 maj 2018 14:45
1 422 SEK
27 maj 2018 9:59
1 322 SEK
27 maj 2018 9:58
1 222 SEK
27 maj 2018 9:58
1 200 SEK
26 maj 2018 23:53
1 100 SEK
26 maj 2018 23:52
1 000 SEK
26 maj 2018 23:52
966 SEK
26 maj 2018 22:23
900 SEK
25 maj 2018 13:59
850 SEK
23 maj 2018 14:57
800 SEK
22 maj 2018 0:09
700 SEK
21 maj 2018 7:17
550 SEK
20 maj 2018 21:07
500 SEK