TRÄDGÅRDSSTOL SAMT TRÄDGÅRDSBORD, karmstol från Grythyttan, modell A2, 1900-tal.

Pelarbord i rödmålad metall. Fot med tassfötter. Diameter 74 cm, höjd 72 cm. Rödmålad karmstol av järn och trä.

Bruksskick. Senare målning och träribbor. Färgbortfall. Repor.

Klubbat pris
1 850
161
169
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
19 maj 2018 12:33
1 850 SEK
19 maj 2018 12:33
1 800 SEK
19 maj 2018 12:31
1 750 SEK
19 maj 2018 12:31
1 650 SEK
19 maj 2018 12:30
1 525 SEK
19 maj 2018 12:30
1 425 SEK
18 maj 2018 23:00
1 300 SEK
18 maj 2018 23:00
1 200 SEK
18 maj 2018 13:35
1 100 SEK
18 maj 2018 12:16
1 000 SEK
17 maj 2018 8:40
500 SEK
13 maj 2018 20:52
300 SEK